Apie mus

tadas satkauskas
Kas mes?

Įsikūrėme 1994 m. gruodžio 17 d. Klaipėdoje.

Nuo pat pradžių buvome sėkmingai dirbanti, inovatyvi firma ir laikui bėgant įsteigėme dar tris skyrius: Kaune, Vilniuje ir Šiauliuose. Visoje šalyje vykdome savo veiklą saugos ir sveikatos darbe, gaisrinės saugos, elektrosaugos, civilinės saugos, profesinės rizikos vertinimo, darbų saugos organizavimo, sveikatos tikrinimo, darbų saugos dokumentacijos srityse, taip pat organizuojame darbų saugos mokymus, rengiame mažų įmonių specialistus ir kt. Perspektyva dar daugiau verslo paslaugų.

Mes, Sabeliečiai, prisiimame ir socialiai atsakingo verslo paslaugų srityje. Vykdydami įvairius projektus siekiame atkreipti visuomenės dėmesį į žmogaus saugumą darbe, informuoti, kaip aiškiai, greitai ir efektyviai susitvarkyti darbų saugą, kad būtų išsaugotos žmonių gyvybės. Kaip administruoti procesus ir rengti juridinius dokumentus, kad būtų išvengta problemų darbuotojams ir darbdaviams.

Nuo įkūrimo dienos mums savo rūpesčius patikėjo daugiau nei 50 tūkstančių įmonių.Apmokėme daugiau nei 100 tūkstančių mokinių, o profesinės rizikos centro specialistai atliko net 15 tūkstančių profesinės rizikos vertinimų. Per savo ilgametę veiklą parengėme daugiau nei 200 tūkstančių įvairių instrukcijų. Bendrojo duomenų apsaugos reglamento klausimais konsultavom daugiau nei 100 įmonių, parengėme daugiau nei 50 politikų.

Esame jautrūs mus supančiai aplinkai!

Remiam socialinių partnerių, tokių kaip: Vaikų, sergančių cukriniu diabetu, klubas „Smalsučiai”, ‘Klaipėdos dramos teatras’ organizuojamas viešas akcijas. Taip pat remiame ir kitų organizuojamas viešas akcijas, tokias kaip: ‘Vilties bėgimas’, ‘Švari Dangė’, ‘Sėkmės inkilėlis’ ‘Darom’, ‘Išsipildymo akcija’ ir kt Nuo 2011 metų iki dabar remiam VŠĮ „Marijos radijas” ir Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapiją. Taip pat dalyvaujam Vilniaus Rotaract klubo organizuojamame vasariškame labdaros renginyje „Ančiukų lenktynės”. Nuo 2007 m. organizuojame „Saugiausios kompanijos” konkursą ir apdovanojome įmones. Ir jau 20 metų Tarptautinės Vaikų knygos dienos proga apdovanojame Geriausios knygos mažiesiems autorių.

126 000 eur.

Viso paramos skirta

126 000 eur.

127

Viso paramos gavėjų

127

ĮSTAIGOS, AKCIJOS, ĮMONĖS, VAIKAI, KULTŪRA, SPORTAS, BENDRUOMENĖS.

REMIAMOS SRITYS

ĮSTAIGOS, AKCIJOS, ĮMONĖS, VAIKAI, KULTŪRA, SPORTAS, BENDRUOMENĖS.
Vertybės
Mūsų klientų saugumu rūpinasi 60 UAB „Sabelija“ darbuotojai ir virš 120 partnerių dirbančių pagal autorines sutartis ir patentus. Mūsų darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją ir tobulina žinias. Lyginant nelaimingų atsitikimų ir incidentų statistiką pagal Valstybinės darbo inspekcijos duomenis, mūsų aptarnaujamose įmonėse atsitikimų ir incidentų sumažėjo. Iš jų nei vieno dėl darbdavio kaltės.

Prekybos, pramonės ir amatų rūmai mums įteikė DARBO ŽVAIGŽDĘ už 20 metų darbo rūpinantis Lietuvos darbų sauga. Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas V. Gedvilas mums įteikė SEIMO MEDALĮ už 10 metų organizuojamą darbų saugos ir sveikatos konferencijas Lietuvos specialistams. Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija mums įteikė GERUMO ŽVAIGŽDĘ už socialinės darbo aplinkos gerinimą.

LEAN,  ISO sistemas ir CRM (web klientų platformos) programą. Darbų saugos paslaugas teikiame remdamiesi OHSAS sistemos principais.

Taip pat dirbame naudodami mūsų sukurtas sistemas: klientų auditavimo,  darbų saugos aptarnavimo, BDAR diegimo, ir kita.

Teisingumo principu, nesavanaudiškumo principu, padorumo principu, nešališkumo principu, atsakomybės principu, pavyzdingumo ir dorovingumo principais.

Pavyzdine verslo paslaugas teikiančia kompanija, siekiame visų įmonių pripažinimo ir pasitikėjimo, dirbame tam, kad klientų verslas būtų efektyvus, novatoriškas ir saugus, UAB „Sabelija” siekia tapri geriausiu darbdaviu savo darbuotojams, autoriams ir partneriams.

tai kuo mes skiriamės nuo kitų rinkos dalyvių, nes siekiame žinoti ir viršyti kliento lūkesčius.

tai įmonė, kurios darbuotojai palaiko ir brangina santykius su UAB „Sabelija”. Mums svarbi kliento nuomonė bei galimybė klientų dėka tobulėti.

Pasitikėti vienas kitu, padėti vienas kitam, įkvėpti vienas kitą, gerbti vienas kitą, toleruoti vienas kito skirtumus, vertinti vienas kito talentus ir gebėjimus, laikytis duoto žodžio.

Prisijunk prie mūsų komandos

Pasiruošęs žengti pirmą žingsnį?

Scroll to Top