Kokybės ir informacijos telefonas8 700 77017

20-OJI DARBŲ SAUGOS KONFERENCIJA. 20 SAUGAUS DARBO KULTŪROS FORMAVIMO GALIMYBIŲ

Lapkričio 12 d. Vilniuje duris pravers ir apsilankyti pakvies jau tradicine tapusi, UAB „Sabelija“ organizuojama darbų saugos konferencija. Dvidešimtus metus iš eilės, visi, neabejingi darbų saugai, turės išskirtinę galimybę sudalyvauti bene didžiausiame šalyje tokios tematikos renginyje ir gauti atsakymus  į visus jiems rūpimus klausimus tiesiai iš profesionalių lektorių lūpų. Džiugu, kad kasmet renginyje dalyvauja daugiau nei 150 įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovų, darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų bei atsakingų asmenų, neabejingų darbų saugai ir besirūpinančių visapusiškai saugia darbo aplinka.
 
Šiais metais darbų saugos konferencijos pagrindinė tema: 20 saugaus darbo kultūros formavimo galimybių. Renginys skirsis nuo iki šiol organizuotų darbų saugos konferencijų. Joje didžiausias dėmesys bus skiriamas ne teisės aktų reikalavimų apžvalgoms ar statistinių duomenų analizei, o darbų saugos organizavimui įmonėse.
 
Daugelio įmonių vadovų ar darbų saugos specialistų patirtis rodo, jog saugioms darbo sąlygoms užtikrinti nebepakanka vien išmanyti darbų saugą ir darbo teisę reglamentuojančius teisės aktus. Tam reikia patikrintų vadybos sprendimų. Todėl konferencijos metu dėmesį skirsime tikslingam darbų saugos vadybos sistemų taikymui ir saugaus darbo kultūros skatinimui, pasitelkiant gerosios praktikos pavyzdžius.
 
Konferencijos metu, profesionalūs lektoriai – praktikai dalinsis savo patirtimi, kaip, naudojant visuotinai  žinomas sistemas, galima  kelti darbuotojų sąmoningumą, užtikrinti savo ir kolegų saugumą darbo vietose, sumažinti galimų nelaimingų atsitikimų skaičių bei pakelti darbuotojų produktyvumą. Dėmesys darbo kultūros formavimui, darbuotojų saugos ir sveikatos būklės gerinimui gali padėti įmonei išvengti skaudžių pasekmių ir finansinių nuostolių, todėl verslas bus sėkmingesnis ir produktyvesnis.
 
Neapsieita bus ir be, neatsiejamu konferencijos akcentu tapusios, „Sprendimų mugės“. Jos metu specialistai – praktikai pateiks įmonėse ir įstaigose dažniausiai kylančių darbų saugos problemų sprendimo galimybes ir aptars darbų saugos dokumentų rengimo, elektrosaugos, pastatų ūkio valdymo, reikalingų mokymų, profesinės rizikos, sveikatos tikrinimo, civilinės saugos, darbų saugos organizavimo metodiką bei, mėgaujantis gardžia kava, atsakys į visus dalyviams iškilusius klausimus.
 

Konferencijos kaina: 200 EUR

Jau prasidėto išansktinė registracija! Registruotis galite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu 8 687 233 08

KONTAKTAI


Registracijos adresas: Rūtų g. 4/Alyvų g.2,
Klaipėda LT-91208
Telefonas (8-46) 382 000
Juridinio asmens kodas 240887380
PVM mokėtojo kodas LT408873811

VILNIAUS SKYRIUS


Ukmergės g. 120, Vilnius („Baltic Hearts“ verslo centras, A korpusas)
Telefonas (8-5) 275 8866
El. paštas vilnius@sabelija.lt

KLAIPĖDOS SKYRIUS


Rūtų g. 4, LT-91208 Klaipėda
Telefonas (8-46) 382 000
El. paštas klaipeda@sabelija.lt

KAUNO SKYRIUS


Uosio 10, LT-50133 Kaunas
Telefonas (8-37) 310 410
El. paštas kaunas@sabelija.lt

ŠIAULIŲ SKYRIUS


Pramonės g. 12A, 304 kabinetas, LT-78150 Šiauliai
Telefonas (8-41) 435 399
El. paštas siauliai@sabelija.lt