Kokybės ir informacijos telefonas8 700 77017

DARBO SANTYKIŲ AKADEMIJA

Nesate darbo teisės specialistas, tačiau kasdieniame darbe susiduriate su įvairiais dokumentais, sutarčių sudarymu, pildymu, užmokesčio skaičiavimu..? O gal jau esate pažengęs darbo teisės praktikoje ir norite pagilinti jau turimas žinias? Tuomet naujausia UAB „Sabelija“ paslauga „Darbo santykių akademija“ skirta kaip tik Jums.

Kas tai?
„Darbo santykių akademija“ – tai profesionalus ir modernus dviejų lygių darbo santykių valdymo seminarų ciklas, kurio tikslas, kiekvienam seminarų dalyviui suteikti universalų teorinį ir praktinį darbo santykių reguliavimo paketą ir įrankius, sėkmingam žinių pritaikymui įmonėje. Susisteminta dviejų lygių mokymų programa, suteikia galimybę kiekvienam individualiai pasirinkti reikalingą žinių kiekį. Seminarų metu dalyviai gauna ne tik teoriją, bet, geriausios darbo teisės ekspertų komandos pagalba, yra mokomi praktiškai ją pritaikyti, o tai yra ypatingai svarbu, norint tinkamai ir teisingai vadovautis mūsų šalies įstatymais. Seminarų pabaigoje, kiekvienas dalyvis gauna ir specialisto konsultaciją darbo teisės klausimais bei naudingus kontaktus, kuriais galima kreiptis iškilus klausimams. Be viso to, visiems, išklausiusiems mokymo programą, priklausomai nuo pasirinkto lygio, yra įteikiama Darbo santykių valdymo praktiko knyga arba įstatymų rinkinys ir sertifikatas arba pažymėjimas, liudijantis, jog asmuo išklausė kursą.

Darbo teisės pagrindai: 90% teorijos - 10% praktikos
Tai „Darbo santykių akademijos“ dalis, skirta asmenims, kurie neturi teisinio išsilavinimo ar teisinės praktikos, tačiau savo darbe susiduria su dokumentacijos tvarkymu, sutarčių pildymu ar darbo santykių valdymu (sekretorėms, asistentėms, padėjėjoms, DS specialistams ir pan.). Pasirinkę šį akademijos lygį, 8 val. trukmės seminaro metu, dalyviai gaus darbo teisės praktinę apžvalgą ir žinias bei atsakymus į rūpimus klausimus iš geriausių ekspertų lūpų. Darbo santykių valdymo pagrindus sudaro septynios pagrindinės temos: darbo sutartis, darbo sutarčių rūšys, darbo sutarties pabaiga, darbo laikas ir poilsio laikas, darbo užmokestis, darbo drausmė ir darbo drausmės pažeidimai, atsakomybės rūšys darbo teisėje. Šio lygio seminarai bus organizuojami du kartus per mėnesį, o išklausiusiems kursą bus įteikiami specialūs pažymėjimai bei įstatymų rinkinys.

I lygis: 20% teorijos - 80% praktikos
Pirmas „Darbo santykių akademijos“ lygis – dalis skirta tiems, kurie turi teisinį išsilavinimą arba dirba darbo santykių valdymo srityje (teisininkams, buhalteriams, įmonių, personalo vadovams). Tai lygis, kuriame didžiąją dalį sudaro praktiniai mokymai. Šiuose seminaruose naudojama Harvardo mokyklos modeliu paremta situacijų analizė, kuri leidžia praktinę patirtį sukaupusiems dalyviams išbandyti save ekspertų sukurtose situacijose. Šešių seminarų (po 4 val.) ciklo metu, susirinkusieji gilins žinias darbo sutarties, darbo sutarčių rūšių, darbo sutarties pabaigos, darbo ir poilsio laiko, darbo užmokesčio, darbo drausmė ir darbo drausmės pažeidimų bei atsakomybės rūšių darbo teisėje temomis. Seminarai vyks kas antrą savaitę, o išklausiusieji kursą gaus unikalią dovaną – Darbo santykių valdymo praktiko knygą bei mokymų sertifikatą.

Maloniai kviečiame sudalyvauti ir pasisemti praktinių žinių iš vieno geriausių mūsų šalies teisininkų. Mes džiaugiamės galėdami prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės!

Registracija bei informacija telefonu 868619514 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

KONTAKTAI


Registracijos adresas: Rūtų g. 4/Alyvų g.2,
Klaipėda LT-91208
Telefonas (8-46) 382 000
Juridinio asmens kodas 240887380
PVM mokėtojo kodas LT408873811

VILNIAUS SKYRIUS


Ukmergės g. 120, Vilnius („Baltic Hearts“ verslo centras, A korpusas)
Telefonas (8-5) 275 8866
El. paštas vilnius@sabelija.lt

KLAIPĖDOS SKYRIUS


Rūtų g. 4, LT-91208 Klaipėda
Telefonas (8-46) 382 000
El. paštas klaipeda@sabelija.lt

KAUNO SKYRIUS


Uosio 10, LT-50133 Kaunas
Telefonas (8-37) 310 410
El. paštas kaunas@sabelija.lt

ŠIAULIŲ SKYRIUS


Pramonės g. 12A, 304 kabinetas, LT-78150 Šiauliai
Telefonas (8-41) 435 399
El. paštas siauliai@sabelija.lt