Kokybės ir informacijos telefonas8 700 77017

SVEIKATA – SVARBIAUSIA

Sveikata svarbiausia! Sveikata svarbiausia!
Ar kas drįstų paneigti, kad brangiausias žmogaus turtas yra sveikata? Ko gero, retas, kuris prieštarautų tokiam teiginiui. Sveikas darbuotojas – svarbiausias kiekvienos įmonės išteklius, todėl itin svarbu, kad būtų užtikrintas visų darbuotojų sveikatos išsaugojimas.

„Sveikatos tikrinimas reglamentuojamas Lietuvos Respublikos įstatymais ir yra privalomas visiems dirbantiems žmonėms, o darbdavys turi užtikrinti, kad jo darbuotojai būtų pasitikrinę sveikatą.

Laiku patikrinta sveikata ir teisingas darbuotojų instruktavimas – du be galo reikšmingi dalykai, padedantys įmonėje užtikrinti saugias darbo sąlygas“, – sako UAB „Sabelija“ gamybos koordinatorė.

Be to, pasak darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų, sveikatos tikrinimo tikslas – įvertinti, ar asmenys gali dirbti konkretų darbą konkrečiomis darbo sąlygomis; apsaugoti darbuotojų sveikatą nuo profesinės rizikos veiksnių poveikio; įvertinti taikytinas profesinės rizikos šalinimo ir mažinimo priemones; Taip pat sveikatos tikrinimas – vienas patikimiausių būdų užbėgti profesinėms ligoms už akių.

„Konsultacinė firma  „Sabelija“ yra išsikėlusi siekį – užtikrinti, kad visi dirbantys žmonės būtų sveiki ir galėtų saugiai dirbti. Dėl šios priežasties ir sukūrėme Sveikatos tikrinimo modulio paslaugą.

Sveikatos tikrinimo modulis – kompleksinė paslauga, kai organizuojamas privalomas darbuotojų sveikatos patikrinimas įmonėje. UAB „Sabelija“ siūlo per trumpą ir darbdaviui patogų laiką patikrinti darbuotojų sveikatą, taip pat sutvarkyti visą reikalingą dokumentaciją (atliekamas įmonės sveikatos įvertinimas, išvadų pateikimas, įsakymų ir grafikų ruošimas, medicininių kortelių ir profesinės rizikos šifrų parinkimas, sąrašų sudarymas). Tad Sveikatos tikrinimo modulio paslauga padeda užtikrinti klientų įmonės veiklos efektyvumą, sutaupyti darbdavio ir jo darbuotojų laiką, išsaugoti dirbančiųjų sveikatą ir sumažinti nelaimingų atsitikimų, susijusių su įmonėje dirbančių žmonių sveikata, tikimybę“, – pasakoja UAB „Sabelija“ Atstovavimo centro koordinatorė.

Daugiau apie Sveikatos tikrinimo modulio paslaugą galite sužinoti, jei kreipsitės nurodytais kontaktais.

KONTAKTAI


Registracijos adresas: Rūtų g. 4/Alyvų g.2,
Klaipėda LT-91208
Telefonas (8-46) 382 000
Juridinio asmens kodas 240887380
PVM mokėtojo kodas LT408873811

VILNIAUS SKYRIUS


Ukmergės g. 120, Vilnius („Baltic Hearts“ verslo centras, A korpusas)
Telefonas (8-5) 275 8866
El. paštas vilnius@sabelija.lt

KLAIPĖDOS SKYRIUS


Rūtų g. 4, LT-91208 Klaipėda
Telefonas (8-46) 382 000
El. paštas klaipeda@sabelija.lt

KAUNO SKYRIUS


Uosio 10, LT-50133 Kaunas
Telefonas (8-37) 310 410
El. paštas kaunas@sabelija.lt

ŠIAULIŲ SKYRIUS


Pramonės g. 12A, 304 kabinetas, LT-78150 Šiauliai
Telefonas (8-41) 435 399
El. paštas siauliai@sabelija.lt