Kokybės ir informacijos telefonas8 700 77017

ELEKTRONINĖ DARBŲ SAUGOS VERSIJA- PUIKUS SPRENDIMAS JAUNAM VERSLININKUI

buhalteriu dienaEsate jaunas verslininkas, kuriam darbų sauga – tai dar viena papildoma finansinė našta? UAB „Sabelija“ jauniems verslininkams, mažoms įmonėms, turinčioms nedidelį skaičių darbuotojų turi specialių pasiūlymą – darbų saugos elektroninę versiją, kuri sumažins tiesioginę atsakomybę vadovams dėl darbuotojų saugumo.

Tai yra įmonės, organizacijos darbų saugos ir gaisrinės dokumentų elektroninė dokumentų paketas, kurį galėsite prisitaikyti pagal savo įmonės, organizacijos veiklos pobūdį ir specifiką. Elektroninėje versijoje yra visi pagrindiniai dokumentai, kurių reikalauja LR teisės aktai.

Šis dokumentų paketas, skirtas visoms LR įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms, turinčioms bent vieną samdomą darbuotoją, nepriklausomai kokią veiklą jos vykdo. Dokumentai yra privalomi steigiant įmonėje, o jų neturint, aktualūs ir veikiančiai įmonei. Šis dokumentų paketas nėra pritaikytas vienai ar kitai įmonės vykdomai veiklai, jis yra universalus, todėl taps geru pagrindu formuojant Jūsų įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos sistemą. Naudodamiesi šiuo dokumentų paketu, lengvai ir greitai parengsite darbuotojų pareiginius nuostatus, saugos ir sveikatos instrukcijas, gaisrinės saugos instrukcijas, taip pat įsakymus, reikalingus šių dokumentų įteisinimui. Elektroninėje versijoje išnašose yra komentarai, aiškinantys, ką reikia įrašyti tam tikruose dokumentuose, kur juos įforminti ir kaip įteisinti.

Todėl, visa tai padės Jums susitvarkyti visus dokumentus susijusius su darbuotojų sauga ir sveikata, gaisrine sauga, numatysite pavojus ir kenksmingus veiksnius darbo aplinkoje, taip pat numatysite prevencines priemones užkirsiančias kelią tiems pavojams atsirasti.

Užpildžius šiame elektroniniame pakete esančius dokumentus, pritaikius juos savo įmonės specifikai, belieka juos patvirtinti vadovo parašu bei organizacijos antspaudu. Be to, bet kada, atsiradus poreikiui, dėl įmonės organizacinių pasikeitimų ar teisės aktų pokyčių, galėsite dokumentus atnaujinti savarankiškai ir paprastai.

Turite klausimų, kaip tai padaryti? Skambinkite ar rašykite mums. UAB „Sabelija" specialistai profesionaliai ir greitai padės Jums susitvarkyti.
 
Daugiau informacijos:
Vilniuje: tel. 8 (5) 275 8866, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Kaune: tel. 8 (37) 310 410, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Klaipėdoje: tel. 8 (46) 382 000, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šauliuose: tel. 8 (41) 435 399, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

Elektroninė darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentacija

Elektroninėje darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų versijoje yra šie dokumentų projektai:
1.      Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos nuostatai 
2.      Darbo tvarkos taisyklės 
3.      Instruktavimų tvarka
4.      Mokymo ir žinių tikrinimo darbuotojų saugos ir sveikatos tikrinimo tvarka (su pastaba, kad jeigu yra pavojingų darbų turi atsirasti papildomi įrašai ir terminai). 
5.      Atsakingų asmenų parinkimas (įsakymų paketas)
6.      Darbuotojų atstovo saugai ir sveikatai rinkimo dokumentai
7.      Darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijos (SSI):

- Darbuotojų saugos ir sveikatos įvadinė instrukcija
- Pirmos pagalbos suteikimo nukentėjusiajam SSI
- Dirbančiojo kompiuteriu SSI
- Dirbančiojo su organizacine technika SSI
- Neelektrotechninio personalo darbuotojo SSI
- Vairuojančio nuosavą ar tarnybinį automobilį darbo reikalais SSI

8.      Priešgaisrinės saugos dokumentai (įsakymai, nuostatai)
9.      Įvadinė (bendra) gaisrinės saugos instrukcija
10.   Informacinių ir komunikacinių technologijų naudojimo bei darbuotojų stebėtinos ir kontrolės darbo vietoje tvarka.
11.   Pareiginiai nuostatai (PN):

- Direktoriaus PN
- Buhalterio PN
- Administratoriaus PN 

Tai yra būtiniausių organizacijos darbų saugos ir gaisrinės saugos dokumentų projektai, kuriuos elektroninės versijos pagalba, galėsite prisitaikyti pagal savo organizacijos veiklos pobūdį ir specifiką.
 
Elektroninių dokumentų versijos išnašose yra komentarai, aiškinantys, ką reikia įrašyti tam tikruose dokumentuose, kur juos įforminti, kaip įteisinti. Taip pat yra  nuorodos į aktualius LR įstatymus (kuo remiantis reikia turėti atitinkamą dokumentą). Todėl su šia užduotimi Jūs ar Jūsų darbuotojai nesunkiai susidorosite.
 
SVARBU! Elektroninės dokumentų versijos pateikimo forma -  pagal klientui tinkamą formatą – galime siųsti el. paštu, pateikti CD, ar USB atmintinę.
Daugiau informacijos el.paštu : Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 
 
 

KONTAKTAI


Registracijos adresas: Rūtų g. 4/Alyvų g.2,
Klaipėda LT-91208
Telefonas (8-46) 382 000
Juridinio asmens kodas 240887380
PVM mokėtojo kodas LT408873811

VILNIAUS SKYRIUS


Ukmergės g. 120, Vilnius („Baltic Hearts“ verslo centras, A korpusas)
Telefonas (8-5) 275 8866
El. paštas vilnius@sabelija.lt

KLAIPĖDOS SKYRIUS


Rūtų g. 4, LT-91208 Klaipėda
Telefonas (8-46) 382 000
El. paštas klaipeda@sabelija.lt

KAUNO SKYRIUS


Uosio 10, LT-50133 Kaunas
Telefonas (8-37) 310 410
El. paštas kaunas@sabelija.lt

ŠIAULIŲ SKYRIUS


Pramonės g. 12A, 304 kabinetas, LT-78150 Šiauliai
Telefonas (8-41) 435 399
El. paštas siauliai@sabelija.lt