Kokybės ir informacijos telefonas8 700 77017

VISĄ GEGUŽĖS MĖNESĮ DARBŲ SAUGOS SPECIALISTŲ MOKYMAMS TAIKOMA 20 % NUOLAIDA!

Darbuotojų saugos ir sveikatos mokymų tikslas – suteikti įmonių vadovams, padalinių vadovams, darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialistams bei darbuotojams žinių bendraisiais darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais, saugos ir sveikatos reikalavimais atliekant pavojingus darbus bei pagrindiniais reikalavimais kaip organizuoti darbuotojų saugos ir sveikatos prevencines priemones įmonėje.
 
SVARBU ŽINOTI!
1. Kiekvienas darbdavys, prieš pradėdamas vykdyti veiklą ar teikti paslaugas turi būti apmokytas ir atestuotas darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais.
2. Kiekvienas darbdavys, atsižvelgdamas į įmonės vykdomą veiklą ir darbuotojų skaičių bei nusprendęs įmonėje už darbų saugą būti atsakingas pats, tačiau privalo būti apmokytas ir atestuotas papildomai. Atsižvelgiant į įmonės vykdomą veiklą bei darbuotojų skaičių darbdavys gali įgalioti kitą asmenį atlikti darbų saugos tarnybos funkcijas.
 
NAUJAUSIAS ĮSTATYMŲ PAKEITIMAS!
Nuo 2016 m. gegužės 1 d., vadovaujantis nustatytais kvalifikaciniais reikalavimais darbuotojų saugos ir sveikatos specialistams, darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos darbuotojų saugos ir sveikatos specialistams, juridinio asmens darbuotojų saugos ir sveikatos specialistams ar fiziniams asmenims, atliekantiems darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijas ar jų dalį, (toliau – DSS specialistai), šie DSS specialistai turi turėti:
- aukštąjį universitetinį išsilavinimą pagal specialias darbuotojų saugos ir sveikatos mokymo programas arba
- aukštąjį universitetinį ar aukštąjį koleginį išsilavinimą arba jam prilygintą išsilavinimą ir mokyklos ar mokymo įstaigos išduotą pažymėjimą, patvirtinantį gebėjimą dirbti darbuotojų saugos ir sveikatos specialistu konkrečios (konkrečių) ekonominės veiklos rūšies (rūšių) įmonėse.
Atsisakyta nuostatos, kad asmenys norintys mokytis ir atestuotis dirbti DSS specialistu, turi turėti technologijos mokslų studijų srities išsilavinimą.
 
Kodėl verta pasirinkti darbuotojų (darbų) saugos ir sveikatos mokymus UAB "Sabelija"?
1. MOKYMŲ ĮVAIROVĖ. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, mes galime pasiūlyti mokymus pagal visas privalomas darbų saugos mokymo programas.
2. LEKTORIAI-PRAKTIKAI. Mes Jums siūlome mokymus, kuriuos veda dėstytojai, turintys ne vienerių metų darbų saugos patirtį įvairiose įmonėse ir galintys Jus pažindinti ne tik su privalomais teisės aktais, bet ir pasidalinti savo praktine patirtimi.
3. PRAKTINIS MOKYMAS. Kartu su mokymais, mes Jums siūlome „Darbų saugos ir sveikatos mokymų praktikumą“, t.y. be darbų saugos mokymų, papildomai siūlome 5 praktinius susitikimus, kurių metu pateikiame informaciją, kurią savo įmonėje galite pritaikytį praktiškai! (daugiau informacijos apie praktikumus čia)
 
MOKYMŲ KAINA: akcijos metu 94 € (reali mokymų kaina 118 €)
 
ARTIMIAUSIŲ MOKYMŲ DATOS:
Vilniuje – Gegužės 19-24 d.
Kaune – Gegužės 19-25 d.
Klaipėdoje – Gegužės 17-24 d.
Šiauliuose – Gegužės 16-24 d.
 
Registruotis į mokymus galite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba nurodytais skyrių kontaktais.

KONTAKTAI


Registracijos adresas: Rūtų g. 4/Alyvų g.2,
Klaipėda LT-91208
Telefonas (8-46) 382 000
Juridinio asmens kodas 240887380
PVM mokėtojo kodas LT408873811

VILNIAUS SKYRIUS


Laisvės pr. 77b, LT-06122 Vilnius
Telefonas (8-5) 275 8866
El. paštas vilnius@sabelija.lt

KLAIPĖDOS SKYRIUS


Rūtų g. 4, LT-91208 Klaipėda
Telefonas (8-46) 382 000
El. paštas klaipeda@sabelija.lt

KAUNO SKYRIUS


Uosio 10, LT-50133 Kaunas
Telefonas (8-37) 310 410
El. paštas kaunas@sabelija.lt

ŠIAULIŲ SKYRIUS


Pramonės g. 12A, 304 kabinetas, LT-78150 Šiauliai
Telefonas (8-41) 435 399
El. paštas siauliai@sabelija.lt